Сьогодні своє професійне свято відзначають прикордонники

Дата: 30.04.2023 11:10

"Вітаю сьогодні усіх, хто стоїть біля кордонів нашої країни та захищає суверенність держави і її людей! Із Днем прикордонника України!

Знаково, що це свято відзначається не за пострадянським календарем, який встановила росія. У нас зовсім різне розуміння кордонів — в Україні їх захищають ціною життів, а наші вороги не шкодують людських ресурсів для порушення чужих державних ліній.

Дякую вам, чоловіки та жінки, що гідно стоїте на обороні. Ціною власних життя береже життя наші. Ваша робота — уже перестала бути просто виконанням наказу — це дійсно людський подвиг. Молимось за вас! Дякуємо вам! І віримо в Перемогу!", - начальник Золочівської РВА Василь Маркевич.