Консультативно-координаційний центр при Золочівській РВА інформує про діяльність за тиждень, що минає

Дата: 28.04.2023 20:15

Цього тижня Консультативно-координаційним центром було опрацьовано 35 анкет внутрішньо переміщених осіб та надано 42 послуги. З них:

- 9 юридичних послуг;

- 8 психологічних послуг;

- 25 гуманітарних послуг.

Для надання юридичних консультацій працював спеціаліст від неурядової організації «Данська рада у справах біженців». Звернутися за безкоштовною правовою допомогою мали можливість не лише особи із числа внутрішньо переміщених, а й місцеві мешканці.

Первинну психологічну консультацію надавала психолог Центру.

Також цього тижня здійснили виїзд представники від неурядової організації «Норвезька рада у справах біженців», які провели видачу дитячих гігієнічних наборів сім’ям із дітками до одного року. Набір розрахований на один місяць використання. Даними наборами було забезпечено 25 сімей.

У Золочівському районі також працює БО «Карітас-Золочів», яка надає допомогу продуктовими та гігієнічними наборами, одягом.

#консультативно_координаційні_центри_Львівщини