На Золочівщині фестивалили на підтримку ЗСУ

Дата: 24.04.2023 15:31

У Красненській громаді вже вп’яте відбувся благодійний фестиваль для підтримки ЗСУ, який організували працівники КЗ «Центр культури і дозвілля» Красненської селищної ради. Аматорські колективи підготували більше 60 номерів: запальні танцювальні номери, гучні пісні, водіння гаївок – все, що таке близьке та рідне українському народові, що закладено в його генетичному коді, що дарує щастя та душевну гармонію кожному.

Під час фестивалю бажаючі мали можливість зробити світлини біля облаштованих фотозон, купити випічку та смаколики від господиньок, взяти участь у благодійному майстер-класі з виготовлення ляльки-мотанки в патріотичних тонах чи нанести аквагрим. Діти розважатись на батуті, грали у волейбол, смакували попкорном та солодкою ватою.

Також всі активно донатили на ЗСУ. Завдяки злагодженій роботі та активності наших громадян вдалося зібрати понад 30 тис.грн. на підтримку Збройних Сил України.

Сьогодні всі об’єдналися і допомагають боротися з російськими окупантами, кожен робить свій маленький вклад у майбутню Перемогу нашої країни над ворогом. Вкотре переконуємося, що наша сила у нашій єдності, нескореності та незламності!

Віримо в ЗСУ! Разом до Перемоги!

За матеріалами Красненської селищної ради.