Із Золочівщини передали дрон військовослужбовцям у рамках ініціативи #1000_дронів_для_України

Дата: 19.04.2023 14:52

"Сьогодні під час робочого візиту на підприємство Коудайс Україна, що на Золочівщині, поговорили про роботу та досвід компанії, зростання експорту та забезпечення робочих місць.

Коудайс Україна – це не просто одне з наймасштабніших підприємств у нашому районі, це також люди, які щоразу допомагають і не забувають, що війна не закінчилась і наша боротьба триває.

У рамках ініціативи #1000_дронів_для_України, за підтримки Львівської ОВА, передали дрон військовослужбовцям.

Уже вкотре компанія Коудайс Україна та ГО “Фундація Шопських” долучаються до допомоги бійцям, які захищають нас на лінії фронту. Ця війна – це війна технологій також. Один дрон – це не одне врятоване життя наших воїнів, а сотні; це виявлення штурмових позицій росіян та швидке їх знищення.

Дякую тим, хто допомагає матеріально і фінансово. Із такими громадянами Україна точно переможе!", - очільник Золочівщини Василь Маркевич.