Річниця видатної операції ЗСУ!

Дата: 14.04.2023 10:13

«Колись, коли мине більше часу, усі події війни вивчатимуть з особливою точністю та увагою. На головному календарі України вже є дати звільнення наших територій, основних стратегічно вдалих подій.

Минув рік, як українські військові зробили одну з найбільш відомих морських перемог після 2 Світової війни. Потопивши російський крейсер за допомогою двох ракет, вони підправили на дно «Москву». Це дозволило звільнити острів Зміїний, опісля росіяни розблокували судноплавні торгівельні шляхи.

Тут важливе не лише стратегічне значення у війні: цей момент став для нас символічним, підсилив моральний дух українців. Так чи інакше, нехай це нагадує нам щоразу: українські воїни здатні на все!» - Василь Маркевич.