Консультативно-координаційний центр при Золочівській РВА інформує про діяльність за тиждень, що минає

Дата: 01.04.2023 11:28

Консультативно-координаційним центром цього тижня було опрацьовано 240 анкет та надано 312 послуг. З них:

70 – психологічних послуг;

2 – юридичних послуги;

194 – гуманітарних послуги;

46 – фінансових послуг.

Цього тижня у Координаційному центрі, на виїзді, працював юрист ГО «Данська рада у справах біженців». Внутрішньо переміщенні особи, а також місцеві мешканці мали можливість отримати безкоштовні правові консультації.

Працювала мобільна група неурядової французької організації «Solidarites Internazional» , яка проводила реєстрацію на цільову фінансову допомогу. Зареєструватися мали можливість ВПО, що отримали статус внутрішньо переміщених осіб у період з 01.03.2023р. – 30.01.2023р. Було зареєстровано 46 осіб.

У ККЦ працює психолог, яка продовжує надавати первинну психологічну допомогу і при необхідності здійснює перескерування до партнерів ККЦ. Психолог центру взяла, також участь у сесії психосоціальної підтримки в інтерактивній формі з арт-елементами, яка була проведена ГО «Данська рада у справах біженців». У даній сесії взяли участь і особи із числа ВПО.

У м. Золочів було проведено видачу продуктових наборів БО «Право на захист». Слід відзначити, що організацією було виділено деяку кількість наборів нелише для ВПО, але і для вразливих категорій із числа місцевих мешканців.Висловлюємо щиру подяку працівникам «Штаб допомоги Золочів» за надане приміщення для проведення продуктової видачі, а також за їх допомогу та підтримку в проведенні даної акції.

30.03.2023р. відбувся Форум «Соціальні послуги підтримки в громадах Львівщини» з онлайн-участю Віцепрем’єр-міністерки та міністерки з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Ірина Верещук, в присутності виконавчої директорки ГО «Безбар’єрність» і керівниці Програмного офісу «Всеукраїнська програма ментального здоров’я за ініціативи Олена Зеленська» Оксани Збітнєвої, голів територіальних громад, представників ОВА, РВА, представників громадських організацій та міжнародних партнерів.

Участь у Форумі взяла член ККЦ , начальник УСЗН Вікторія Шумакова.

Про Форум : https://loda.gov.ua/news/60556

#консультативно_координаційні_центри_Львівщини