Вітання начальника Золочівської РВА Василя Маркевича з нагоди Дня Національної гвардії України

Дата: 26.03.2023 11:32

"У День Національної гвардії України дякую тим, хто захищає нашу землю та порядок у кожному місті і цілій країні загалом. Це стало не просто вашою роботою, це стало моральним законом та внутрішнім покликом.

Щодня всі ми на власні очі бачимо і щоразу переконуємось, що оборона від російського ворога – гідна та віддана. Ви відповідаєте за безпеку в містах та населених пунктах, на різноманітних заходах, а для людей безпека, особливо у час війни, — першочерговий обов‘язок.

Дякую вам за те, що ви це виконуєте на найвищому рівні! Свідченням цього є наше життя в Україні, спілкування українською, можливість жити під синьо-жовтим прапором, чути і співати український гімн. Вдячні за все, що робите. Вдячні, що робите навіть більше, ніж можете. Найсвітліша памʼять тим, хто загинув, поповнивши лави Небесних Героїв. Памʼятатимемо та завжди шануватимемо. Росіянам не пробачимо і помстимось!

Слава Україні! Слава Національній гвардії України!", - начальник Золочівської РВА Василь Маркевич.