Консультативно-координаційний центр при Золочівській РВА інформує про діяльність за тиждень, що минає

Дата: 24.03.2023 18:10

Цього тижня консультативно-координаційним центром було опрацьовано 48 анкет внутрішньо переміщених осіб та надано 91 послугу, з них:

11 - юридичних послуг;

27 - психологічних послуг;

53 - гуманітарних послуги;

У сфері надання психологічної допомоги центр активно співпрацює із БО «Мальтійська служба допомоги України» та ГО «Людина у Біді». Дані організації проводили виїзди у колективні центри поселення Золочівського р-н.

Безкоштовні юридичні консультації проводив спеціаліст організації «Данська рада у справах біженців».

Гуманітарні потреби ВПО забезпечували такі організації як: «Solidarites internazional» та Золочівська РО «Товариство Червоного Хреста». Налагоджується співпраця із БФ «NEEKA» та «Право на захист» щодо гуманітарної допомоги особам із числа ВПО.

Також у Золочівському р-н. провела виїзд мобільна група організації «Право на захист», спеціалісти якої провели реєстрацію на цільову фінансову допомогу. Зареєструватися мали можливість особи, які ще жодного разу не отримували фінансової допомоги від міжнародних організацій, а також підлягали до однієї із визначених організацією категорій.

#консультативно_координаційні_центри_Львівщини