В Золочеві відбувся навчальний семінар з питань соціальної підтримки внутрішньо переміщених громадян

Дата: 22.03.2023 12:41

Семінар організовано Благодійним Фондом «Стабілізейшен Суппорт Сервіз» для спеціалістів соціального захисту населення, центрів надання адміністративних послуг, соціальних служб з питань підтримки ВПО.

Участь у заході також прийняли - заступник начальника Золочівської РВА Богдан Гринишин, заступник Буського міського голови Олег Коваль, представники соціальних служб району та територіальних громад.

Під час проведення навчання акцентовано увагу на впровадженні проєкту «Підтримка спроможності системи соціального захисту населення щодо реєстрації внутрішньо переміщених осіб», який реалізується за підтримки Управління Верховного комісара ООН у справах біженців. Також присутніх ознайомили з методичними матеріалами з питань забезпечення прав і свобод громадян які постраждали від військової агресії рф проти України.

Нагадаємо, що в Золочівському районі на даний час зареєстровано понад 9 тис. осіб з числа ВПО та для такої категорії осіб при Золочівській РВА створено консультаційно-координаційний центр .