Консультативно-координаційний центр при Золочівській РВА інформує про діяльність за тиждень, що минає

Дата: 17.03.2023 21:34

Цього тижня Консультативно координаційним центром було опрацьовано 78 анкет від внутрішньо переміщених осіб. Було надано 117 послуг. З них:

• 39 – психологічних послуг;
  • 59 – гуманітарних послуги;
  • 17 – фінансові послуги;
  • 2 – юридичні послуги.

У Золочівському районі продовжує активно працювати французька міжнародна організація «Solidarites Internazional», представники організації провели видачу продуктових наборів у Поморянській ТГ, а також провели реєстрацію на цільову фінансову допомогу у Буській ТГ.

Для надання юридичних консультацій на виїзді у м.Золочів працював спеціаліст від неурядової гуманітарної організації «Данська рада у справах біженців». Безкоштовні консультації мали можливість отримати не лише особи із числа ВПО, але і місцеві мешканці.

Первинну психологічну допомогу надає психолог центру, при необхідності здійснюються перескерування нашим партнерам БО «Мальтійська служба у спрвах біженців» та ГО «Людина в біді». Цього тижня було сформовано 3 перескерування.

#консультативно_координаційні_центри_Львівщини