Консультативно-координаційний центр при Золочівській РВА інформує про діяльність за тиждень, що минає

Дата: 10.03.2023 16:59

Консультативно-координаційним центром цього тижня було отримано 139 анкет від внутрішньо переміщених осіб. Було надано 196 послуги. З них:

7 – юридичних послуг;

53 – психологічних послуги;

136 – гуманітарних послуги.

Безкоштовні юридичні послуги особам із числа ВПО, а також місцевим мешканцям продовжує надавати міжнародна неурядова організація «Данська рада у справах біженців».

Первинну психологічну допомогу особи із числа внутрішньо переміщених осіб отримують від психолога центру. Також цього тижня, на виїзді у смт.Красне, м.Буськ та м.Золочів, працювали психологи організації «Людина у біді». Із наданням психологічної допомоги активно працюють і спеціалісти БО «Мальтійська служба допомоги України».

У Золочівському р-н., із видачею продуктових наборів, працювали представники французької організації «Solidarites Internazional». Видача проводилася у Буській, Красненській та Поморянській територіальних громадах.

Неурядова гуманітарна організація «Норвезька рада у справах біженців» провела виїзди у колективні центри розміщення внутрішньо переміщених осіб, що у с.Б.Камінь, а також у Заболотцівську лікарню, де було проведено видачу гігієнічних засобів.

#консультативно_координаційні_центри_Львівщини