Сьогодні Всесвітній день цивільної оборони

Дата: 01.03.2023 14:05

"Кожен із нас — це фронт, це тил, це однозначна боротьба. Якщо ви не можете взяти зброю, ви співаєте, цитуєте вірші, танцюєтете — і збираєте кошти на машину. Якщо ви не тримаєте скальпель на лінії фронту — ви усердно працюєте, ходите до школи чи університету, щоб підтримувати економіку та освіту України. Замість багатьох «але» кожен українець та українка беруть і роблять усе, що є в їхніх силах.

Через те кожен із нас прямо причетний до нашої боротьби. Ми не маємо права покладати все на плечі наших воїнів, ми маємо стояти поруч біля них.

Сьогодні День цивільної оборони — і це ваше свято, українці! Ви показали всім, що оборона своєї держави стосується кожного! Головне – не переставати це робити!" - начальник Золочівської РВА Василь Маркевич.