В Золочеві молились за Україну, за мир і перемогу

Дата: 24.02.2023 15:50

Сьогодні Україна відзначає трагічну дату – перший рік з початку повномасштабного вторгнення загарбницьких російських військ. Пройшов уже рік з часу повномасштабного вторгнення російського агресора. Рік горя, сліз і втрат … Рік величезної трансформації суспільства. Рік героїчної звитяги воїнів на передовій і незламних героїв у тилу… Рік, що у кожного з нас забрав частку душі… Але рік, що наблизив нашу Перемогу!

Спільною молитвою за Україну, її захисників і захисниць, увесь український народ та всіх загиблих героїв і безневинно убитих зустріли цей трагічний день в Золочеві. Помолитись та віддати шану героям прийшли представники влади, духовенства та громадськості Золочівщини.