У Золочівській РВА підбили підсумки діяльності за минулий рік та поділились планами на поточний рік

Дата: 23.02.2023 18:00

Начальник Золочівської РВА Василь Маркевич провів сьогодні колегію, де підбили підсумки діяльності Золочівської РВА за минулий рік та плани на поточний 2023.

На жаль повномасштабна війна повністю змінила плани на 2022 рік. Було складно і непросто,  численні виклики спричинені російською агресією зумовили перехід та адаптацію роботи РВА в умовах воєнного стану. Кожний відділ чи структурний підрозділ адміністрації так чи інакше був дотичний до виконання завдань пов'язаних з оборонною, безпековою та гуманітарною діяльністю. Загалом усі окреслені завдання виконані.

Щодо планів та напрацювань на 2023 рік дано низку доручень усім керівникам відділів та підрозділів, особливо акцентувавши увагу на таких питаннях:

- реструктуризація, перерозподіл обов'язків та кадрове забезпечення;

- робота над обласними та державними програмами;

- співпраця з територіальними громадами;

- цифровізація та уніфікація документообігу;

-посилення матеріально-технічної бази підрозділів адміністрації.

«Основою діяльності РВА має бути допомога Збройним Силам України,бо саме завдяки їм ми маємо змогу працювати і забезпечувати життєдіяльність району. І саме наші захисники мотивують нас до консолідації та роботи кожного на своєму місці задля досягнення перемоги!», - зазначив начальник Золочівської РВА Василь Маркевич.