На Львівщині продовжують формувати штурмові бригади «Гвардія наступу»

Дата: 22.02.2023 18:10

Бригади створюють на базі Національної поліції України, Державної прикордонної служби України та Національної гвардії України: «Сталевий кордон», «Червона калина», «Лють», «Рубіж», «Спартан», «Кара-Даг», «Буревій» та «A30В».

Кожна з цих бригад матиме свої бойові завдання. Зокрема, кістяк нових бригад складатиметься із офіцерів та солдат, які вже раніше отримали великий бойовий досвід на різних ділянках фронту.

Важливо, що доброволець може самостійно обирати бригаду, до лав якої хоче долучитися.

Перед вступом до лав нових бригад кожен доброволець має пройти військово-лікарську комісію, здати психологічний тест та тест з фізичної підготовки. Надалі бійці бригад проходитимуть відповідну підготовку, яка триватиме кілька місяців: спочатку індивідуальне, потім – у складі підрозділу.

Усі охочі, які мають бажання приєднатися, можуть подати анкету на сайті «Гвардії наступу» за посиланням: https://storm.mvs.gov.ua/.

У Золочівському районі подати заявку на вступ до бригади можна у ЦНАПі за адресою:

м.Золочів, Золочівський р-н, вул. Чорновола, 3.

Зазначимо, що ініціатива створення нових штурмових бригад належить Міністерству внутрішніх справ України.