Сьогодні вшановуємо Героїв Небесної Сотні!

Дата: 20.02.2023 09:28

"Щодня ми молимось за наших героїв живих і вже загиблих. Щодня хтось навіки стає нашим небесним героєм.

Ми маємо бути гідними цих Героїв. Ми маємо завжди про них пам’ятати і берегти цю пам’ять. Саме Сотня Героїв не дозволила тодішній владі зруйнувати країну. Ці молоді хлопці голими руками йшли проти озброєних, знаючи, що якась з куль може бути їхня.

Ці моторошні кадри, як на Майдані Незалежності відспівують перших новопредставлених Героїв. Їхні тіла обгорнуті тільки в закривавлений і від бруду чорний український прапор. Ці кадри мають бути в пам‘яті у кожного з нас, щоб ніколи не забути — це ціна, щоб жити в Незалежній Україні.

Вічна пам‘ять Небесній Сотні! Вічна пам‘ять кожному Герою, хто захищав нашу Незалежність!", - очільник Золочівщини Василь Маркевич.