Сьогодні українці відзначають День Державного Герба!

Дата: 19.02.2023 10:35

"Те, що зараз саме цей герб є однією із символік України, засвідчує наш звʼязок із українцями минулих століть. На монетах Володимира Великого чи Ярослава Мудрого можна було побачити тризуб. За часів Російської імперії він, звісно, не використовувався.

19 лютого 1992 року, Верховна Рада України затвердила тризуб як Малий герб України, визначаючи його головним елементом великого Державного Герба України. Він має тисячолітню історію і є символом боротьби українців за незалежність. Його малюють на нагородах чи листах, військовослужбовці носять його як знак на власному одязі. Цей герб – це ще один ідентифікатор нас як українців.

Вивчаймо свою історію та оберігаймо наші символи!", - начальник Золочівської РВА Василь Маркевич.