Консультативно-координаційний центр при Золочівській РВА інформує про діяльність за тиждень, що минає

Дата: 10.02.2023 16:39

Цього тижня Консультативно-координаційний центр при Золочівській РВА опрацьовав 146 анкет та надав 219 послуг. З них:

• 15 юридичних послуг;
  • 38 психологічних послуг;
  • 166 фінансових.

У Золочівському районі активно працювала Угорська екуменічна служба, яка проводила реєстрацію на цільову фінансову допомогу. Представники організації здійснили виїзди у Буську, Красненську, Заболотцівську та Поморянську територіальні громади. Можливість зареєструватися мали ВПО із числа багатодітних сімей, самотні батьки, вагітні або годуючі жінки, особи із інвалідністю, літні особи (60+).

В Золочеві проходила реєстрація на цільову фінансову допомогу представниками організації Solidarites Internazional. Під реєстрацію підлягали особи, що отримали статус ВПО у термін останній місяць від 09.01.2023р.-09.02.2023 р.

Активно надавались юридичні послуги міжнародною гуманітарною організацією «Данська рада у справах біженців».

Дякуємо за співпрацю шотландській БО «Siobhan’s trust», яка пригощала людей піцою просто з пічки. Представники організації відвідали такі колективні центри розміщення для ВПО: Червоненське ВПУ, Золочівський професійний ліцей, дитячий будинок «Рідний Дім» та с.Б.Камінь. Приїзд організації – це не лише смачна їжа, але і гарний настрій та спілкування з іноземними волонтерами.

Адреса Центру:

м. Золочів, вул. Пачовського, 7 (приміщення Управління соціального захисту населення Золочівської РДА)

Графік роботи Центру:

Понеділок-п‘ятниця з 10:00 до 17:00

Зателефонувати можна на номери:

#консультативно_координаційні_центри_Львівщини