Максим Козицький повідомив про наслідки ракетного удару на Львівщині (відео)

Дата: 10.02.2023 15:21

Сьогодні вранці Україна пережила 14-ту масовану ракетну атаку poсійських окупантів по енергосистемі.

Воїни ПвК «Захід», які стережуть небо на заході нашої держави, збили 12 ракет. Із них 9 – над Львівщиною. На жаль, є влучання.

«Ворог поцілив в об‘єкт критичної енергетичної інфраструктури. Почалася пожежа. На місці працюють всі служби. Масштаби ушкоджень вивчають фахівці. Через це, а також через ситуацію в інших областях, на Львівщині можливі перебої з електропостачанням», - розповів начальник Львівської ОВА Максим Козицький.

У Золочівському районі ракета окупантів впала за 4 метри від автобусної зупинки. Не вибухнула. Надзвичайники працюють над її знешкодженням. Водіїв просять оминати цю ділянку. Ще одна ракета впала неподалік санаторію у Львівському районі. Вибухова хвиля пошкодила вікна будівлі.

За попередньою інформацією, жертв чи постраждалих у жодному з цих випадків у нашій області нема.

«На місцях працюють пожежники, енергетики, правоохоронці. Дякую всім за оперативність. Прошу кожного і кожну: не ігноруйте повітряних тривог. Ворог дуже підступний. Але ми вистоїмо. Ми – сильні. Перемога буде за нами!», - очільник області.

Відеозвернення Максима Козицького можна переглянути за посиланням.