Відбулась онлайн – нарада з питань надання електронних комунікаційних послуг

Дата: 06.02.2023 13:02

На нараду , що відбулась під головуванням начальника Управлінням транспорту та зв’язку Львівської ОВА Степана Рудницького було винесено питання виконання пункту 1 рішення РНБО від 26.11.2022 введеного в дію Указом Президента України від 26.11.2022 No802/2022 щодо забезпечення безперебійного надання електронних комунікаційних послуг.

Від Золочівської районної військової адміністрацій в нараді прийняв участь начальник відділу інфраструктури, житлово-комунального господарства та екології Степан Коропецький.

За підсумками наради прийнято рішення про здійснення ряду заходів щодо забезпечення сталого покриття мережами провідних постачальників електронних комунікаційних послуг (операторів) загальнонаціонального рівня на території Львівщини.