Діяльність Консультативно-координаційний центр при Золочівській РВА за тиждень, що минає

Дата: 03.02.2023 21:08

Консультативно-координаційним центром цього тижня було зареєстровано 57 анкет ВПО та надано 97 послуг. З них:

• 15 юридичні послуги;
  • 42 психологічні послуги;
  • 40 гуманітарні послуги.

Французька гуманітарна організація АCTED надала допомогу дитячими гігієнічними наборами. Один набір розрахований на місяць використання. Дані набори змогли отримати родини із числа ВПО у яких є дитина до 1року, або жінка, яка перебуває на третьому триместрі вагітності. У рамках даного проєкту допомогу отримали 45 родин Золочівського району.

Також дана організація забезпечила генератором колективний центр розміщення ВПО в Заболотцівській ОТГ.

Безкоштовні правові консультації внутрішньо переміщені особи мали можливість отримати від представників ГО «Данська рада у справах біженців» Ця ж організація продовжує проєкт, щодо отримання компенсації на виготовлення паспорта громадянина України або закордонного паспорта.

Психологом центру було проведено групову зустріч із ВПО із метою надання первинної психологічної допомоги.

Також у Золочівському районі працюють спеціалісти БФ «Мальтійська служба допомоги України», що здійснюють регулярні щотижневі виїзди у колективні центри розміщення ВПО.

Адреса Центру:

м. Золочів, вул. Пачовського, 7 (приміщення Управління соціального захисту населення Золочівської РДА)

Графік роботи Центру:

Понеділок-п‘ятниця з 10:00 до 17:00

Зателефонувати можна на номери:

#консультативно_координаційні_центри_Львівщини