Відбулась робоча зустріч щодо створення соціального проєкту для ВПО

Дата: 02.02.2023 20:28

Сьогодні начальник Золочівської РВА Василь Маркевич зустрівся із робочою групою Львіської ОВА: радником голови Львівської ОВА Галиною Бордун, керівником Департаменту соціального захисту Романом Андресом, а також з головою та представниками Поморянської територіальної громади, щоб обговорити деталі створення соціального проєкту, який буде розроблений спеціально для внутрішньо переміщених осіб.

"Цей проєкт покращить життя громадян з числа ВПО на території Поморянської територіальної громади та адаптує їх до нових умов проживання.

На зустріч були пристуні представники БФ «Карітас – Львів УГКЦ», БФ «Карітас – Литва», де інформативно та дієво провели розмову про експлуатацію приміщення колишньої Поморянської міської лікарні та обговорили нагальні питання стосовно реалізації проєкту.

Нехай наша співпраця сприяє безпечному та комфортному життю в Україні!", - повідомив очільник Золочівщини.