Чергове навчання для дітей провели рятувальники Золочівщини

Дата: 02.02.2023 16:44

Сьогодні в класі безпеки рятувальники провели інформаційно-роз’яснювальну роботу з вихованцями освітніх установ Золочівського району – учнями Золочівського ЗЗСО № 1 м. Золочів, Золочівського ЗЗСО № 2 м. Золочів та Бродівського ОЗЗСО №4 м. Броди.

В доступній і цікаві формі рятувальники працівники ДСНС розповіли про можливі наслідки, котрі можуть статися, якщо не дотримуватися основних правил пожежної безпеки в побуті. Під час заходу особливу увагу дітей та дорослих акцентували на правилах поведінки під час виявлення вибухонебезпечних предметів. Нагадали про номера номера екстрених служб, правила пожежної безпеки та правила користування вогнегасником.

За словами організаторів навчання, набуті знання основ безпеки життєдіяльності в майбутньому зможуть вберегти багато життів.

Золочівське РУ ГУ ДСНС України у Львівській області