Діяльність Консультативно-координаційний центр при Золочівській РВА при Золочівській РВА за тиждень, що минає

Дата: 28.01.2023 12:27

Консультативно - координаційним центром цього тижня було зареєстровано 58 анкет ВПО. Та надано 90 послуг. З них:

• 17 юридичних;
  • 53 психологічних;
  • 20 гуманітарних.

У Консультативно-координаційному центрі працювали представники міжнародної гуманітарної організації «Solidarites internazional», які проводили реєстрацію на цільову фінансову допомогу тих осіб, що отримали статус внутрішньо переміщених за останній місяць. У рамках даного проєкту змогло зареєструватися 20 родин.

Також представником від організації «Людина в біді» надавалась безкоштовна психологічна допомога.

Для надання безкоштовних правових консультацій на виїзді працював юрист від ГО «Данська рада у справах біженці». Також ВПО, із попередньо зазначених організацією категорій, мали можливість подати заявку на відшкодування витрат на оформлення паспорта громадянина України (ID-картка) та паспорта громадянина України для виїзду за кордон.

Нагадуємо, що у нашому центрі працює психолог, який може надавати первинну психологічну допомогу. Цього тижня нею було здійснено виїзд у колективний центр розміщення внутрішньо переміщених осіб, що знаходиться с.Червоне.

#консультативно_координаційні_центри_Львівщини