Роутери для освітніх закладів Золочівщини

Дата: 24.01.2023 16:04

Сьогодні представникам громад Золочівщини передали  wi-fi роутери, що на сьогодні є  суттєвою допомогою  в розвитку диджиталізації та інформатизації різних  сфери діяльності, які потребують інтернет-ресурсів. Це особливо важливо в умовах воєнного стану, коли доступ до інформації має бути швидкий. Усі роутери встановлять в укриттях садків і шкіл Золочівського району, щоб під час тривог у дітей та учнів був інтернет.

«Упевнений, що в такий спосіб потреба в доступі до точок доступу інтернету буде поступово зменшуватись. Дякую керівництву Львівської обласної військової адміністрації та Львівського ІТ кластера за цю важливу ініціативу. Зараз це дуже потрібно, аби забезпечити доступом до Інтернету всіх, хто цього потребує» -, наголосив начальник Золочівської РВА Василь Маркевич.