Звернення начальника Золочівської РВА Василя Маркевича з нагоди Дня Соборності України

Дата: 22.01.2023 09:29

Нас, українців, насильно роз‘єднували протягом століть. Роз‘єднували територіально, намагались роз‘єднати ментально, а то й — хотіли знищити цілу націю.

Не вийшло. Ми є. Ми живемо. І в 21 столітті знову боремось, щоб жити разом. Щоб Луганськ і Львів, Київ і Крим знову тримались пліч-о-пліч.

Радянський союз, а зараз Росія щоразу намагались довести нам і світові, що захід і схід країни — це різна Україна і різні світогляди, але в кожного з нас однаково болить за Донецьк, Луганськ, Харків, Запоріжжя, Дніпро, Миколаїв, Херсон. Для країни кілометри — ніщо, найголовніше — люди, які готові допомагати в біді, радіти в щасті, боротись одне за одного та захищати.

Майже рік тому ми ще раз пройшли тест на єдність. І сьогодні ще один важливий день, щоб пригадати, — ми єдині не лише на папері, ми однакові у своїх болях, радощах та мріях.

Вітаю з черговою річницею Дня соборності України! Вона дається нам надзвичайно складно, але дуже скоро ми знову будемо всі разом! Переможемо!