Діяльність консультативно-координаційного центру при Золочівській РВА за тиждень, що минає

Дата: 20.01.2023 17:59

Цього тижня Консультативно-координаційний центр при Золочівській РВА зареєстрував 83 анкети від ВПО та надав108 послуг. Із них:

• 16 юридичних послуги;
  • 56 психологічних послуги;
  • 36 гуманітарних послуг.

Юридичні консультації надавали представники від ГО «Норвезька рада у справах біженців», а також телефонні консультації від ГО «Данська рада у справах біженців». Ряд консультацій надавалися спеціалістами Управління соціального захисту населення м.Золочів.

Психологічу допомогу особам із числа внутрішньо переміщених надавали фахівці БО «Мальтійська служба допомоги України», провівши виїзди у колективні центри розміщення ВПО с.Новоселище та с.Білий Камінь. ГО «Людина у біді» виїзд у колективний центр, що в м.Буськ. Також первинну психологічну допомогу ВПО можуть отримати безпосередньо в офісі Центре від нашого психолога.

Представники від ГО «Норвезька рада у справах біженців» проводили видачу дитячого зимового одягу у м.Золочів та м.Буськ, за попередньо сформованими списками менеджерами офісу.

#Консультативно_координаційні_центри_Львівщини