Увага! Консультативно-координаційний центр повідомляє

Дата: 16.01.2023 12:48

У вівторок - 24 січня 2023 року, організацією Solidarités International буде проводитися реєстрація на можливість отримання грошової допомоги (6660 грн на 3 місяці) для ВПО.

Місце реєстрації: Управління соціального захисту населення,м.Золочів, вул.Пачовського,7

Час: з 11:00 до 15:00 год

Документи, які потрібні для реєстрації сім’ї/домогосподарства (для кожної людини окремо) на отримання грошової допомоги:

- паспорт

- ідентифікаційний номер (ІПН)

- довідка ВПО (дата вверху у довідці (довідка, яка на половину листа А4, саме вона потрібна) має бути в межах 30 ДНІВ (тобто 24 грудня- 24 січня, інші дати НЕ підходять). Довідка має бути видана у Золочівському районі (інші райони не підходять)

Якщо довідка відповідає критеріям, але особа була зареєстрована в іншій недержавній організації для грошової допомоги впродовж останніх 3 місяців, то виплати не буде.

Особи, молодші 18 років, не можуть бути самостійно зареєстровані, хтось обов'язково має їх супроводжувати.

На реєстрації має бути присутній лише ОДИН представник від сім’ї.

За додатковою інформацією телефонуйте: 067-47-10-633