Звернення начальника Золочівської РВА Василя Маркевича у День пам'яті героїв, які захищали Донецький аеропорт

Дата: 16.01.2023 11:18

Сьогодні в Україні відзначають День пам'яті героїв, які захищали Донецький аеропорт.

Саме за стійкість і незламність, за здатність захищати українську землю до останньої краплі крові українських захисників назвали "кіборгами".

Українські воїни відбивали нескінченні спроби ворога відібрати контроль над аеропортом, наші Герої не здавали позицій навіть під шквальним вогнем.

Бої за аеропорт тривали з 26 травня 2014 року до 22 січня 2015 року і закінчились після повної руйнації старого та нового терміналів аеропорту. Українці не відступили. А на віки стали героями-кіборгами.

Вічна слава та пам'ять загиблим Героям!

Ваша звитяга не даремна. Завдяки Вам на українську землю прийде мир!Мир після перемоги над ворогом!