Діяльність Консультативно-координаційного центру при Золочівській РВА за тиждень, що минає

Дата: 13.01.2023 18:35

Консультативно-координаційним центром цього тижня було прийнято 40 анкет від осіб із числа ВПО та надано 54 послуги. Із них:

• 13 юридичних послуг;
  • 24 психологічні;
  • 10 гуманітарних послуг;
  • 7 скерування на цільову фінансову допомогу.

Цього тижня у Золочівському р-н. щодо надання юридичних консультацій працювали спеціалісти Данської ради у справах біженців (м.Золочів) та Норвезької ради у справах біженців (м.Буськ).

Представниками Норвезької ради у справах біженців було проведенно також опитування щодо оцінки потреб ВПО, що проживають у нашому районі. Визначено ряд проєктів для подальшої співпраці.

Налагоджено напрямок для співпраці із ГО «Спільнота Святого Егідія» та «Solidarites International».

Гуманітарну допомогу ВПО мали можливість отримати від Золочівської організації Товариство Червоного Хреста.

Щодо цільової фінансової допомоги було скеровано людей із числа внутрішньо переміщених осіб на реєстрацію від БФ «Право на захист».

Психологічну допомогу надавав БФ «Мальтійська служба допомоги України». Спеціалісти організації мали виїзди у с.Сасів «Рідний дім», с.Білий Камінь у колективний центр поселення ВПО.

Також первинну психологічну допомогу особи із числа ВПО можуть отримати безпосередньо у Консультативно-координаційному центрі.

#консультативно_координаційні_центри_львівщини