У селищі Красне, що на Золочівщині, демонтували пам'ятник радянському солдату

Дата: 13.01.2023 12:48

Сьогодні у селищі Красне на виконання закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки» та відповідно до рішення виконавчого комітету Красненської селищної ради працівники комунального підприємства з небайдужими мешканцями провели демонтаж надмогильної споруди, яка розташована на братській могилі радянських воїнів по вул. Грушевського.

Цьогоріч в рамках декомунізації в районі перейменували низку вулиць. Заходи з декомунізації в Золочівському районі триватимуть і надалі, до поки на звалище історії не відправиться останній пам’ятник, останнє нагадування про комуністичне минуле та історичні згадки про країну агресора.

Нагадаємо, що при Золочівській районній військовій адміністрації за дорученням Львівської ОВА створено робочу комісію з питань декомунізації, що має на меті завершити процес ліквідації радянського та російського історичного спадку на території району.

Фото Красненської селищної ради.