Звернення начальника Золочівськох РВА Василя Маркевича з нагоди 110 річниці від дня народження генерал-хорунжого, останнього головнокомандувача Української Повстанської Армії Василя Кука

Дата: 11.01.2023 10:51

11 січня виповнюється 110 років від дня народження генерал-хорунжого, останнього головнокомандувача Української Повстанської Армії Василя Кука.

Він став символом незламності і перемоги, символом подвигу, символом безсмертя людського Духу. Його життя – боротьба українців за свободу та незалежність України, підпілля в Галичині, на Волині та Дніпропетровщині, продовження справи своїх соратників Степана Бандери та Романа Шухевича, ув’язнення на довгих шість років та постійний нагляд після звільнення. Але Василь Кук вистояв і продовжив працювати на благо своєї Батьківщини.

"Переговори з окупантами на твоїй землі можуть тривати не довше автоматної черги ", - казав генерал-хорунжий. Пам’ятаємо науку і обов’язково переможемо російських загарбників!

Боролись! Боремось! Поборемо!