Діяльність Консультативно-координаційного центру при Золочівській РВА за тиждень, що минає

Дата: 06.01.2023 16:37

Консультативно-координаційним центром було зареєстровано 50 анкет від осіб із числа ВПО. Було надано 43 послуги, з яких:

• 21 юридична послуга;
  • 17 психологічних послуг;
  • 4 гуманітарних.

Внутрішньо переміщенні особи мали можливість отримати правові консультації від представників Данської ради у справах біженців та Норвезької ради у справах біженців.

Первинну психологічну підтримку особи із числа ВПО мали можливість отримати безпосередньо в офісі Консультативно-координаційного центру. А також від наших партнерів: БО «Мальтійська служба допомоги України», ГО «Рокада».

Налагодженно подальшу співпрацю із БФ «Право на захис», БФ «NEEKA» щодо можливості надання гумунітарної допомоги ВПО.

Було сформовано потреби місць компактного проживання внутрішньо переміщених осіб у міжнародній допомозі для підготовки до зимового періоду та гуманітарній допомозі.

Консультативно-координаційний центр висловлює щиру подяку представникам наших партнерів: Мальтійській службі допомоги України, ГО «Рокада», Угурській укуменічній службі, які не залишилися осторонь, перейнялися чужою проблемою та приділили свій час та ресурси у допомозі жінці із числа ВПО в проходженні медичного обстеження у Слуховому центрі, м.Львів та в отриманні коштів для придбання нового слухового апарату. Дякуємо за співпрацю!!!

#консультативно_координаційні_центри_львівщини