Вітання начальника Золочівської РВА Василя Маркевича з Святвечором та Різдвом Христовим

Дата: 06.01.2023 20:39

Дорогі віряни! Шановні земляки!

Вітаю зі світлими днями Святвечора та Різдва у найтемніші часи Незалежної України!

Сьогодні хтось із нас зустрічає Святвечір та Різдво не вдома, а за кордоном, не з рідними за столом, а з побратимами в окопі, не на своїй землі, а в полоні. Ми відчуваємо сум і біль, але також памʼятаймо, що Різдво – це про надію та життя попри смерть. Ненародженого Ісуса переслідували, але він народився, тож нехай усі ми попри загрозу небезпеки відчуємо справжність життя та різдвяного дива.

Нехай зірка, яка зійде над кожним українським містом і селом, ще раз нагадає нам, що життя завжди перемагає смерть. Новонароджений Ісус нехай принесе до ваших сердець та домівок любов, щастя та злагоду. Про спокій та перемогу турбуються українські воїни, які попри всю небезпеку дають нам відчувати радість Різдва у темний час. Ми щоденно дякуємо їм за це, бо знаємо: українські військові також вміють творити дива.

Бажаю усім спокійних різдвяних свят! Нехай ці дні будуть наповнені світлом сердець рідних та щирою любовʼю!

Христос Народився! Славімо його!