Вітання начальника Золочівської РВА Василя Маркевича з Новим 2023 роком!

Дата: 31.12.2022 18:33

Дорогі земляки! Шановні мешканці Золочівського району!

Сьогодні, на останній сходинці цього року, дякую всім, хто бореться і захищає, лікує та допомагає, ремонтує та відновлює, навчає і працює, – ви щохвилини доводите, що життя триває навіть там, де є багато темряви.

Упродовж 2022 року ми багато втратили: десятки тисяч смертей, ще більше скалічених людських доль фізично та морально, тисячі ущент розбитих вулиць, доріг та цілих сіл і міст. Поряд із цим 2022 є роком опору, сили, незламності, коли у всьому світі синьо-жовті кольори – це про любов до свободи та про найвищі людські цінності.

Війна триває понад 8 років, але 2022 рік став кульмінацією та випробуванням для кожного з нас: 24 лютого ми прокинулись, щоб обʼєднатись і боронити свій дім і своїх близьких людей.

У наступному 2023 році усім щиро бажаю незламної віри, надії та сили. Нехай у ньому буде більше світла та тепла, добра та достатку. Дбайте одне про одного, підтримуйте Збройні сили України, не втрачайте оптимізму, бо кожен наступний день – це ще один крок до нашої Перемоги!

З прийдешнім переможним 2023 роком!