Громади Золочівського району продовжують отримувати гуманітарну допомогу для облаштування Пунктів Незламності

Дата: 27.12.2022 15:25

Сьогодні в рамках співпраці з Aгентством ООН у справах біженців в Україні, Львівської обласної військової адміністрації та завдяки добре вибудуваній роботі в межах діяльності консультативно-координаційних центрів, які діють у кожному районі Львівщини, та їхньої співпраці з міжнародними партнерами Золочівська РВА передала гуманітарну допомогу для Буської міської ради для забезпечення двох Пунктів Незламності, що розміщені на території громади.В комлект допомоги входить: твердопаливні конвекційні печі, теплі ковдри, антисептики, термопоти для заварювання гарячих напоїв, тепловентилятори тощо.

Спілкуючись із представником Бущини - заступником міського голови Олегом Ковалем, заступник начальника Золочівської районної військової адміністрації Богдан Гринишин зазначив:

«Спільно із Львівською обласною військовою адміністрацією робота з комплектування Пунктів Незламності триватиме і надалі. Маємо бути готовими до надзвичайних ситуацій зумовлених відключеннями електроенергії внаслідок атак на критичну інфраструктуру нашої країни та максимально забезпечити усі локації такої допомоги мешканцям в районі ».

З переліком Пунктів Незламності району можна ознайомитись за посиланням https://zolochiv-rda.gov.ua/news/1669735990/