Громади Золочівського району отримали гуманітарну допомогу для облаштування Пунктів Незламності

Дата: 26.12.2022 16:39

В рамках співпраці з Aгентством ООН у справах біженців в Україні, Львівської обласної військової адміністрації та завдяки добре вибудуваній роботі в межах діяльності консультативно-координаційних центрів, які діють у кожному районі Львівщини, та їхньої співпраці з міжнародними партнерами Золочівська РВА передала гуманітарну допомогу для Золочівської, Бродівської, Буської та Красненської громад. Твердопаливні конвекційні печі, теплі ковдри, антисептики, термопоти для заварювання чаю чи кави та тепловентилятори передано для комплектування розташованих на їхній території шести Пунктів Незламності.

Як повідомив заступник начальника Золочівської районної військової адміністрації Богдан Гринишин:

«В громадах Золочівського району наразі розгорнуто 25 Пунктів Незламності. Це локації якими можуть скористатись усі бажаючі у випадку відсутності електроенергії понад 24 годин і більше. Така допомога є вкрай важливою оскільки ми маємо бути готовими до імовірних складних обставин із електро - та тепло постачанням».

З переліком Пунктів Незламності району можна ознайомитись за посиланням https://zolochiv-rda.gov.ua/news/1669735990/