Звернення начальника Золочівської РВА Василя Маркевича до 85-річчя з дня народження В'ячеслава Чорновола

Дата: 24.12.2022 10:55

«Дай Боже нам любити Україну понад усе сьогодні — маючи, щоб не довелося гірко любити її, втративши. Настав час великого вибору: або єдність і перемога та шлях до світла, або поразка, ганьба і знову довга дорога до волі.»

Ці слова В’ячеслава Чорновола, як ніколи актуальні сьогодні - у дні війни нашої держави з російським окупантом. Адже саме зараз ми знову відстоюємо те, за що він жив і боровся. За волю, незалежність і щасливе майбутнє українського народу.

Сьогодні виповнюється 85 років від Дня народження державного, громадського, політичного діяча, Героя України В’ячеслава Максимовича Чорновола- видатної постаті України!

Він був великим державником, ініціатором проголошення Декларації про державний суверенітет і Акту проголошення незалежності України! Він завжди буде уособлюватись із всім українським та завжди буде натхненником нам і прийдешнім поколінням.

Ми завжди будемо пам’ятати цю велику людину, та не забувати про те, що на плечі кожного з нас покладені національні обов’язки, що існування Української держави неможливе без нашої спільної боротьби.

Ми обов’язково переможемо, бо в нашій історії маємо натхненні приклади героїзму та самопожертви – одним з яких є В’ячеслав Чорновіл!

З повагою начальник Золочівської РВА Василь Маркевич