Про роботу Консультативно-координаційного центру при Золочівській РВА за тиждень що минає

Дата: 18.12.2022 13:44

Консультативно-координаційний центр при Золочівській РВА опрацював 100 анкет внутрішньо переміщених осіб. Окрім цього надано 138 послуг. Із них:

· 28 юридичні послуги;

· 31 психологічні;

· 66 гуманітарні.

Цього тижня у м.Золочів продовжували працювати представники БФ «Право на Захис», які проводили реєстрацію на цільову грошову допомогу. Було зареєстровано 40 осіб.

У рамках співпраці із ГО «Норвезька рада у справах біженців» було проведено захід до Дня святого Миколая. Дітей розважали аніматори, а батьки мали можливість отримати безкоштовну юридичну консультацію. Заходом було охоплено близько 150 дітей та їх батьків.

У рамках надання психологічної допомоги та соціального супроводу налагоджено співпрацю із БО «Рокада», представники якої провели виїзд у колективний центр розміщення ВПО у с.Сторонибаби.

БФ «Шпиталь Шептицького» передали Заболотцівській, Красненській та Поморянській ТГ медикаменти для ВПО.

Повідомляємо також про те, що від тепер у Координаційно-консультативному центрі працює штатний психолог, який може надати Вам первинну психологічну допомогу безпосередньо у центрі і при необхідності подальшої підтримки скоординувати до партнерів у рамках надання безкоштовної психологічної допомоги.

#консультативно_координаційні_центри_львівщини