На Золочівщині відзначили кращі футбольні команди району

Дата: 17.12.2022 17:29

Сьогодні в м.Золочів відбулась урочиста конференція Асоціації футболу Золочівського району, на якій відзначили кращі футбольні команди району і усіх номінантів Благодійного чемпіонату району на підтримку Збройних Сил України.

Участь у заходах взяв начальник Золочівської РВА Василь Маркевич, голова Асоціації футболу Золочівського району Степан Вольський, керівництво Золочівської та Красненської рад, гравці та представники футбольних команд, тренери, а також небайдужі люди, завдяки яким футбол живе та розвивається на теренах нашого району.

Отже, нагороди отримали:

В номінації кращий бомбардир другої ліги переміг Безкоровайний Володимир, гравець команди ФК “Колос” (Велика Вільшаниця)

Номінацію Кращий тренер представник другої ліги присуджено Морозу Миколі - команда “Мрія” (Бібщани)

ІІІ місце в другій лізі чемпіонату з футболу Золочівського району 2022 року - здобула команда “Надія” (Сновичі)

ІІ місце в другій лізі чемпіонату з футболу Золочівського району 2022 року - команда “Колос” (Велика Вільшаниця)

І місце в другій лізі чемпіонату з футболу Золочівського району 2022 року - команда “Мрія” (Бібщани)

В номінації кращий бомбардир першої ліги переміг Гайковий Володимир команди “Золота липа” (Ремезівці)

Номінацію Кращий тренер представник першої ліги присуджено Оліярчуку Руслану – команда “Буг” (Білий Камінь)

ІІІ місце першій лізі чемпіонату з футболу Золочівського району 2022 року - команда “Ватра” (Золочівка)

ІІ місце в першій лізі чемпіонату з футболу Золочівського району 2022 року - команда “Золота липа” (Ремезівці)

І місце в першій лізі чемпіонату з футболу Золочівського району 2022 року - команда “Буг” (Білий Камінь)

В номінації кращий бомбардир прем’єр-ліги переміг Бурак Дмитро , гравець команди ФК “Красне”

В номінації кращий воротар прем’єр-ліги переміг Дмитрів Роман, гравець команди “Сокіл” (Андріївка)

В номінації кращий захисник прем’єр-ліги переміг Шургут Тарас , гравець команди ФК “Петричі ”

В номінації кращий півзахисник прем’єр-ліги переміг Семенів Михайло, гравець команди ФК “Красне”

В номінації кращий нападник прем’єр-ліги переміг Безкоровайний Ігор, гравець команди “Сокіл” (Андріївка)

В номінації кращий тренер прем’єр-ліги переміг Мерцало Володимир - команди ФК “Красне”

ІІІ місце в прем’єр- лізі чемпіонату з футболу Золочівського району 2022 року - команда ФК “Петричі”

ІІ місце в прем’єр- лізі чемпіонату з футболу Золочівського району 2022 року - команда “Сокіл” (Андріївка)

І місце в прем’єр- лізі чемпіонату з футболу Золочівського району 2022 року - команда ФК “Красне”

Також за зайняте третє місце в першій лізі обласного чемпіонату з футболу 2021 року нагороджено команду “Сокіл” Золочів (юнацький склад).

Окрім цього відзначено подяками Золочівської районної військової адміністрації та Асоціації футболу Золочівського району численних представників футболу Золочівщини.

«Кошти які ви перераховуєте на потреби та підкріплення наших воїнів-земляків ще раз свідчать: на сьогодні футбол – це більше ніж гра. Це обʼєднаність ваших гравців, а також обʼєднаність ваших вболівальників, які зараз збираються не просто заради видовища чи насолоди гри, а заради спільної мети – допомогти воїнам, які ризикують своїм життя, щоб дати життя нам тут.

Впевнений, що дуже скоро кожен українець дочекається найосновнішої перемоги! Великої перемоги великої країни!» - зазначив у вітальному слові очільник Золочівщини Василь Маркевич.