На Золочівщині для випускників шкіл та закладів професійно – технічної освіти провели зустріч із представниками вузів військового напрямку

Дата: 15.12.2022 15:28

Військовослужбовці Золочівського районного територіальний центр комплектування та соціальної підтримки провели захід щодо військово-професійної орієнтації молоді до вступної кампанії 2023 року у вищі військові навчальні заклади та військові навчальні підрозділи закладів вищої освіти Сухопутніх військ ЗСУ.

На зустрічі побували представники таких навчальних закладів - Національної академії Сухопутніх військ ім. Сагайдачного (НАСВ), Харківського національного університету Повітряних Сил ім. Кожедуба (ХНУПС) та Відділення військової підготовки Фахового коледжу морського транспорту Національного університету «Одеської морської академії» та розповіли про умови вступу та навчання у військових вишах.

Під час заходу учні дізналися багато цікавого про вступні випробування, вимоги до абітурієнтів, навчання курсантів та перспективи військової служби.