Вітання начальника Золочівської РВА Василя Маркевича з нагоди Дня Сухопутних військ Збройних сил України!

Дата: 12.12.2022 11:45

Кожен день — це день вдячності нашим захисниками!

Проте сьогодні, у День Сухопутних військ України, особливо щиро хочу дякувати тим, хто в прямому значенні тримає нашу землю і не віддає її окупантам. Тримає танками і бойовими машинами, гаубицями та гарматами, але насамперед — своїм незламним моральним духом та опором.

Захисники, ви наша впевненість у свободі та спокої. Нехай кожен день буде насичений переможним духом та вдачею, здоровʼям та силою. Щиро дякую тим, хто зараз стійко боронить усіх нас, захищаючи кожен сантиметр української землі, наші домівки та наших людей - усіх українців. Саме ви докладаєте надлюдських зусиль, аби наблизити перемогу України і дати спокійне майбутнє її громадянам.

Вічна памʼять захисникам, чия кров пролилась за нашу незалежність. Памʼятаємо!

Вічна помста ворогам, які скалічили тисячі українських доль. Не забудемо!

Слава Сухопутним військам України! Усі ми віримо у вас, допомагаємо вам і молимось за вас! Обовʼязково переможемо!