Діяльність Консультативно-координаційний центр при Золочівській РВА Золочівській РВА за тиждень що минає

Дата: 09.12.2022 14:29

Консультативно-координаційним центром було зареєстровано 74 анкет для визначення потреб від внутрішньо переміщених осіб та було надано 83 послуги із яких:

• 24 психологічні послуги;
  • 13 юридичні послуги;
  • 46 гуманітарні послуги.

За сприяння Консультативно-координаційний центру при Золочівській РВА було проведено низку заходів, а саме:

• БФ «Право на Захист» провели реєстрацію щодо фінансової допомоги для 40 сімей з числа внутрішньо переміщених осіб;
  • БФ «Мальтійська служба допомоги України» провела виїзди у с.Білий Камінь, смт.Поморяни та с.Стронибаби, де особи із числа ВПО мали можливість отримати безкоштовну психологічну допомогу. Також для надання психологічної допомоги була проведена зустріч представниками ГО «Людина у біді» у м.Буськ.
  • Юридичні послуги особи із числа ВПО мали можливість отримати від спеціалістів ГО «Норвезька рада у справах біженців», а також від юристів організації «Офіс підтримки родин військових».

Триває підготовка, у рамках співпраці Координаційного центру та ГО «Норвезька рада у справах біженців» заходу до Дня святого Миколая». Нагадуємо про можливість взяти участь у святі діткам із числа ВПО та їх батькам. Для попереднього запису телефонуйте за номером телефону 067-47-10-633.

#консультативно_координаційні_центри_львівщини