Відбувся семінар з питань публічних закупівель в умовах воєнного стану

Дата: 08.12.2022 16:30

Сьогодні при Золочівській районній військовій адміністрації за ініціативи департаменту економічної політики Львівської ОВА відбувся семінар з уповноваженими особами розпорядників бюджетних коштів району.

Спікерами заходу були керівник управління фінансового аналізу та публічних закупівель департаменту економічної політики ЛОВА Леся Бордун, представники ПП "Юридична фірма "Світ права" – керуючий партнер Тамара Бахтіна та керівник управління проектами Ірина Ключук.

В ході семінару спікери ознайомили присутніх з особливостями проведення публічних закупівель в умовах воєнного стану та їх практичними застосуваннями, що визначені Постановою КМУ 1178 від 12.10.2022 р.