Привітання з Днем Збройних Сил України начальника Золочівської РВА Василя Маркевича

Дата: 06.12.2022 10:39

Дорогі захисники!

Щиро вітаю Вас зі святом - Днем Збройних Сил України!

Сьогодні це одне з найважливіших свят для кожного Українця, бо в цей день кожен може сказати "Дякую Збройним Силам України!"

Українська армія нині - це міць, сила, відвага, мужність, сміливість, незламність, опора та гордість нашої Батьківщини!

Неможливо висловити всю ту безмежну вдячність за Вашу неоціненну працю. Від щирого серця дякую за мирне небо і спокій у домі, за захист та оборону кожного шматочка рідної землі, за волю та свободу нашої неньки України!

Пишаюся кожним захисником, який обороняє нашу країну від російських загарбників та окупантів. Вічна пам'ять і слава Героям, які поклали своє життя за Україну... Ніколи ворогу не пробачимо і не забудемо!

Бажаю Вам, дорогі захисники, миру та спокою, здоров'я та наснаги, вдачі та якнайшвидшого повернення додому з омріяною Перемогою.

Дякую ЗСУ!

Вірю в ЗСУ!