Діяльність Консультативно-координаційний центр при Золочівській РВА

Дата: 02.12.2022 16:44

У ході роботи Консультативно - координаційного центру цього тижня було зареєстровано 59 анкет від внутрішньо переміщених осіб. Було надано 74 послуги із яких:

• 22 юридичні послуги;

• 16 психологічних послуг;

• 36 гуманітарних послуг.

У м.Буськ представниками Французької міжнародної неурядової організації ACTED було проведено прийом заяв родин внутрішньо переміщених осіб визначених категорій для отримання грошової допомоги. Було зареєстровано 80 родин та індивідуально 235 осіб.

ГО "Право на Захист" провели виїзди у колективні центри розміщненя ВПО для проведення оцінки умов їх проживання та вивчення їхніх потреб. А також представники даної організації провели опитування із метою вивчення безпекової ситуації у районі.

Цього тижня внутрішньо переміщенні особи мали можливість отримати безкоштовну правову допомогу від спеціаліста від ГО "Норвезька рада у справах біженців".

Нагадуємо про можливість для ВПО отримати безкоштовну правову та психогологічну допомогу у нашому Центрі.

Для додаткової інформації телефонуйте за наступним номером телефону: 067-47-10-633, або звертайтеся за адресою м.Золочів, вул.Пачовського,7 (УПСЗ).

#консультативно_координаційні_ценри_львівщини