Про стан готовності доріг Золочівщини до зимового періоду

Дата: 02.12.2022 14:42

На сьогодні транспортно-дорожнім комплексом Золочівщини здійснюється заходи із забезпечення утримання доріг у зимовий період у належному стані та безпечний проїзд транспорту. Для цього у Золочівському районі триває підготовка спецтехніки та заготовляються відповідні матеріали для посипання доріг, а саме:

- 31 одиниця техніки готова для забезпечення проїзду на дорогах;

- станом на сьогодні заготували понад 882 тони пісчано-соляної суміші та піску. Заходи по заготівлі тривають. Окрім цього створюється резерв паливно –мастильних матеріалів.

В умовах воєнного часу дорожники працюють в режимі максимально ефективного використання того ресурсу, що є у наявності. Погодні умови змінюються швидко, тому робиться все можливе, щоб підготувати дорожню інфраструктуру району до зими.

Зазначимо, що на час зимового періоду облаштовують спеціальні стоянки для відстою легкового та великогабаритного транспорту.

З переліком пунктів відстою ознайомлюємось за посиланням: https://cutt.ly/7NSfMTI