Ми пам'ятаємо. Ми єднаємось. Ми переможемо - в Золочеві вшанували пам'ять жертв голодоморів

Дата: 26.11.2022 17:45

В акції запали "свічку пам'яті" взяли участь - заступник начальника Золочівської РВА Віктор Олійник, колектив райдержадміністрації, духовенство, представники місцевої влади, громадськість.

Присутні разом із священнослужителями помолились за душі невинно убієнних українців та запалили свічки в пам'ять жертв геноциду.

Голодомор – велика національна трагедія українського народу, що прокотилися Україною трьома потужними хвилями, найстрашніша з яких – Голодомор 1932–1933 років.

Цю скорботну дату ми згадуємо сьогодні в реаліях нової боротьби за виживання Української Нації. Через десятки років після вчинення Голодомору-геноциду на теренах України росія вчиняє новий геноцид – війною. Одвічний ворог нас знову намагається упокорити та не допустити зміцнення Української Державності. Методи новітнього путінського режиму мало відрізняються від сталінських: вбивства, терор голодом і холодом, залякування, депортації.

Український народ мужньо чинить спротив ворогу. Ми пам’ятаємо уроки минулого й не хочемо повертатися в «тюрму народів». Саме національна пам’ять робить нас сильнішими, надає сил для подальшої боротьби.

Сьогодні, в цей скорботний день кожна запалена свіча пам’яті це данина мільйонам синів і доньок України, мільйонам невинних людей - наших земляків, без жалю винищених Голодомором!

Вічна пам'ять загиблим і вічна слава Україні!