Звернення начальника Золочівської РВА Василя Маркевича до Дня пам'яті жертв голодоморів

Дата: 26.11.2022 12:37

Дорогі земляки!

Щороку в четверту суботу листопада Україна вшановує пам’ять жертв Голодомору 1932–1933 років і масових штучних голодів 1921–1923 і 1946–1947 років. В цей день уся Україна у жалобі схиляє голову перед нашими співвітчизниками – це наш спільний біль, спільна пам’ять та спільний обов’язок.

Ця національна трагедія, що забрала безліч життів українців, ця незагоєна фізична і духовна рана українського народу пекучим болем пронизує серця кожного з нас.

Сьогодні той самий ворог розв’язав в Україні війну, і так само як тоді забирає життя українців. Та ми помстимося за кожного убієнного і невинно закатованого, за кожну понівечену душу знищену за століття страждань завданих росією нашому народу. Ми обов’язково переможемо – бо ми нація нескорених та вільних людей.

Сьогодні всі ми о 16-й годині за київським часом приєднаємось до загальнонаціональної хвилини мовчання, спільної молитви та запалимо у своїх вікнах свічку пам’яті.

Нехай ці свічки зігріють своїм теплом душі загиблих…

Вічна їм пам'ять!

З повагою начальник Золочівської РВА Василь Маркевич