Діяльність Консультативно-координаційний центр при Золочівській РВА консультативно – координаційного центу при Золочівській РВА

Дата: 25.11.2022 15:24

Цього тижня центром було зареєстровано та опрацьовано 77 анкет. Надано 93 послуги:

• 35 юридичних послуг;

• 16 психологічних;

• 42 гуманітарних .

У рамках співпраці між Консультативно-координаційним центром та французькою гуманітарною організацією ACTED було додатково зареєстровано 44 домогосподарства.

Було здійснено виїзд мобільних медичних груп від Шпиталю Шептицького м.Львів у Поморянську ОТГ (с.Ремезівці, с.Шпиколоси, с.Сновичі, с.Поляни, с.Поморяни). Безкоштовні медичні послуги отримали 208 осіб. Звернутися до медиків мали можливість не лише особи із числа ВПО, але і місцеві мешканці. Прийом проводився наступними спеціалістами:

• сімейний лікар, лікар-терапевт;

• психолог;

• лікар з медицини невідкладних станів (запис електрокардіограми,невідкладна допомога та транспортування до найближчого лікувального закладу, при потребі);

• невропатолог,кардіолог та УЗД-спеціаліст (УЗД серця, органів черевної порожнини, щитовидної залози та органів малого тазу).

Для задоволення юридичних потреб було забезпечено виїзди спеціалістів від ГО «Данська рада у справах біженців» (м.Золочів, с.Скнилів) та ГО «Норвезька рада у справах біженців» (с.Сторонибаби).

Індивідуальні психологічні консультації були надані спеціалістами від ГО «Людина у біді» (м.Буськ, с.Ожидів, с.Сторонибаби, с.Скнилів).

Консультативно-координаційний центр співпрацює із рядом інших благодійних фондів та організацій: «Мальтійська служба допомоги України», «Право на Захис», «Лісові ініціативи та суспільство», «Рокада», «Міжнародна організація з міграції», «МЕТА» та ін.

Нагадуємо про можливість для ВПО отримати безкоштовну юридичну та психологічну допомогу.

За додатковою інформацією звертайтеся за наступним номером телефону: 067-47-10-633 або за адресою м.Золочів, вул..Пачовського 7

#консультативно_координаційні_центри_львівщини